Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Ceník Akvárií

 Ceník Akvárií pro rok 2019

 

 

 

Přátelé akvaristé , pro výpočet ceny vašeho akvária mě kontaktujte na emailu :aquafox@email.cz

 

                   Důvodem zrušení standardního ceníku je to že většina z vás chce buď větší množství malích akvárií na což běžně poskytujeme slevu nebo chce nestandard který v ceníku nebyl , také mnoho zákazníků požaduje vrtání otvorů či vytvoření přepadů nebo kombinaci skla optiwhite a skla float , případně jinou barvu silikonu nežli je černá , také většina z vás má zájem o cenu s dopravou a nebo montáž velkého akvária přímo u vás v domě či bytě , rozhodli jsme se vás hýčkat a každému z vás se maximálně věnovat , nechceme být překupnickou firmou s e-shopem kterých jsou desítky nebo stovky ale jsme výrobci akvárií a spracovatelé skla , ke každému akváriu jsme však schopni dodat za nejlepší možnou cenu i kompletní vybavení jako jsou světla,filtrace,kryty,stolky,stojany a další , také můžeme v případě že jste začátečníci vypomoci poradenstvím jelikož jsme také akvaristé a věnujeme se jak mořské tak sladkovodní akvaristice a množení ryb nebo servisu akvárií ve firmách nebo domácnostech .

 zde uvádím ještě odpověď na nejčastější otázky:

1: za jak dlouhou dobu od objednání je akvárium hotové ? = Akvárium je standardně dodávané do deseti pracovních dnů a u vu velkých akvárií nad 1000L nebo většího počtu akvárií až do 4 týdnů.

2: co je sklo optiwhite ? Sklo optiwhite je sklo bez přidání oxidu železa při jeho výrobě , sklo pak nemá nádech do zelena a je opticky naprosto čiré.

 

 

                                      

TOPlist